Související zápasy

Handball Jablonec
33_20240520_232022.jpg

Mladší žáci ukončili sezonu na 2. místě

Mladší žáci v sobotu zavítali na poslední turnaj sezony do Dvoru Králové. Odnesli si medaile za krásné druhé místo. Mladíci z chlapského týmu si zahráli proti zkušeným hráčům z Jičína.


Hodnocení zápasu B-týmu očima Petra Preislera:
Zvítězila zkušenost nad rychlostí a fantasticky chytající jičínský brankář.

Kluci se snažili hrát rychlou kombinační házenou s přechody, to nám i vycházelo, avšak při mnoha proskocích a dohrávkách do křídel jsme pohořeli při střelbě.

Soupeřův tým tak mohl v útoku v klidu kombinovat a jeho zkušenost a zároveň výborná zápěstí všech hráčů při střelbě postupně zvyšovaly náskok. Je to jako s jízdou na kole - to se nezapomíná.

Závěrem snad jen to, že bych na hřišti rád viděl i jiné hráče než ročníky 2003, 2004 a 2005, které hasí docházky na všech mužských utkáních. Za to jim děkuji.

V neděli 26. 5. hrajeme od 17:00 poslední zápas, proti Dvoru Králové. Doufáme, že nás přijde podpořit velký počet fanoušků.

Vyjádření trenéra ML. žáků Martina Tyla:
Velká pochvala, všichni na hřišti dnes makali, škoda že nám utekl začátek utkání proti Lounum, ale stříbrné medaile jsou naše samozřejmě děkujeme také našim rodičům “chuligánům” za perfektní a hlasitou podporu.